SPECIĀLIE PIEDĀVĀJUMI

Apmeklējot mūsu centru, jūs varat saņemt īpašus piedāvājumus un pievienot tos savai masāžas pieredzei. Apmeklējiet mūs un saņemiet pārsteidzošus piedāvājumus, kas palīdzēs izbaudīt masāžas procedūras par pieņemamām cenām.

Mēneša piedāvājums

Lai iepriecinātu mūsu klientus, katru mēnesi būs pieejams jauns piedāvājums. Mēs vēlamies, lai pie mums ik diena Jums būtu kā svētki. Ar jaunākajiem piedāvājumiem varat iepazīties mūsu Facebook lapā. 

JOGA

Jogai var nomierināt prātu un pastiprināt ķermeni. Joga ir paredzēta visiem. Piedalieties mūsu jogas pasākumos!

MĒNEŠA ABONEMENTS

Mēs saviem klientiem esam izstrādājuši speciālo mēneša piedāvājumu, lai ikvienam nodrošinātu lielāku komfortu un pieejamību. Mēneša abonementā ietilpst 3 atsevišķas procedūras un 1 procedūra pāriem. Mēs arī piedāvājam 30 minūšu relaksāciju, kas ir īpaši pieskaņota jums.

ĪPAŠA CENA JŪSU DZIMŠANAS DIENĀ

Ja tuvojas jūsu dzimšanas diena, lūdzu, ļaujiet mums padarīt to īpašu. Mūsu dzimšanas dienas dizaineru procedūra būs mūsu pārsteigums, lai jūs vai jūsu draugi, partneris vai mīļākais justos īpaši.

Sazinieties ar mums iepriekš, parunājiet un atstājiet pārējo mūsu speciālista iztēlei. Novēlām jauki pavadīt laiku un daudz laimes dzimšanas dienā!!

BALLĪTE AR DRAUGIEM

Ja vēlaties izklaidēties, atpūsties ballītē ar draugiem vai pat sporta ballītē, mēs jums sagatavosim virkni ideju. Lūdzu, iepriekš sazinieties ar mums un ļaujiet mums realizēt jūsu vēlmes.

PRIVĀTS PASĀKUMS

Apliecinot mūsu kvalitāti un spēju pieskaņot mūsu Klientiem labākos pakalpojumus, piedāvājam palīdzību privātu pasākumu organizēšanā atbilstoši Klientu prasībām un budžetam. Lūdzu, sazinieties ar vienu no mūsu speciālistiem un pārrunājiet detaļas.

©

Autortiesības 2019 Florence Visas tiesības aizsargātas  |   Miera iela 105, 1C, Rīga Latvija

  • login