curve.png

CENAS

  1. Klasiskā masāža

Klasiskā masāža ir viens no vissenākajiem un iecienītākajiem masāžas veidiem, masāža darbojas uz muskuļiem, locītavām, cīpslām un citiem audiem. Masāža piemērota cilvēkiem kuriem patīk spēcīga, dziļa masāža. Lielisks veids kā atslogot muskuļus pēc treniņa. Masāža uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, nostiprina imūnsistēmu. Veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes. Masāža uzlabos Jūsu pašsajūtu!

​60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 - € 80   

2. Relaksējošā masāža

Relaksējošā masāža ir lielisks veids kā relaksēties pēc grūtas darba dienas. Masāža ir patīkama ar vieglām kustībām, kas Jūsu prātam un ķermenim liks ieslīgt pilnīgā harmonijā. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz visu ķermeni, īpaši uz saspringtu prātu. Labākam efektam izvēlieties vispatīkamāko aromatu, kas masāžas laikā tiks pievienots masāžas eļļai.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80 

3. Klasiskā muguras masāža

Cilvēka mugurai ir liela ietekme uz veselību un dzīvi, mugurā atrodas mugurkauls, kurš simbolizē cilvēka dzīves un misijas ceļu. Mugurai un mugurkaulam tiek piešķirta ļoti liela nozīme, jo caur tiem iet ķermeņa svarīgākie nervi, kuri atbild par visu ķermeni. Šī iemesla dēļ muguras masāža ir viena no svarīgākajām, tās laikā tiek atbrīvoti muguras muskuļi no sasprindzinājuma, uzlabojas asinsrite, uzlabojas limfas plūsma. Klasiskā muguras masāža ir spēcīgāka, piemērota lielāka muskuļu tonusa novēršanai, rūpīgi atbrīvo muguras audus no stresa un saspringuma. Klasiskā muguras masāža rekomendējama cilvēkiem kuriem ir sēdošs darbs vai kas daudz laika pavada pie automašīnas stūres. Masāža būs lieliska atpūta pēc smagas darba dienas!

45min – € 25 , 60 min - € 35 

4. Relaksējošā aroma masāža

Lai masāža būtu perfekta un pilnīga rekomendējam izvēlēties sev patīkamāko aromātu, vai izveidot aromātu koktēli no vairākiem aromātiem. Masāža palīdzēs pret muskuļu nogurumu, sāpēm, nervu spriedzi un pārslodzi.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80 

 
 
 
 
 

5. Sporta masāža

Sporta masāža ir dziļa muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un dziļu mīcīšanu.. Masāža var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās. Sporta masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu kā arī cilvēkiem pēc ilgas darba dienas.Tiešā mehāniskā masāžas iedarbība uz organismu izpaužas kā muskuļu spriedzes mazināšana.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80

 

6. Taju masāža

Taju masāža ir mūsdienu SPA jaunums, taču patiesībā tas ir sens masāžas veids, ko, kā uzskatāms, ir izstrādājuši budistu mūki Taizemē pirms 2500 gadiem. Tā izmanto pasīvu stiepšanu un maigu spiedienu gar ķermeņa enerģijas līnijām, lai uzlabotu elastību, mazinātu muskuļu un locītavu sasprindzinājumu un līdzsvarotu ķermeņa enerģijas sistēmas. Taju masāža parasti darbojas ar ritmiskiem kompresijas roku vai pirkstu spiedieniem, kas vērsti muskuļu audos.

60 min - € 45, 90 min - € 55, 120 min - € 80

 

7. Šokolādes masāža

Nav gardāka salduma par šokolādi un kādēļ, lai lutinātu tikai savas garšas kārpiņas, ja ir iespēja palutināt visu ķermeni? Šokolādes masāža  sniegs patīkams sajūtas ķermenim, jo procedūras laikā izmanto siltu šokolādi, kas liks Jums sajusties kā paradīzē. Ar maigām, vieglām un ritmiskām rokas kustībām tiek veikta relaksējoša ķermeņa masāža, kas atbrīvo organismu no spriedzes. Dāviniet sev mirkli laimes un atpūtas!

60 min - € 50, 90 min - € 65, 120 min - € 85

 

8. Karsto akmeņu masāža

Jo vēsāks laiks aiz loga, jo pieprasītāka kļūst šī skaistuma un veselības procedūra. Tā paredzēta relaksācijai, enerģijas plūsmas izlīdzināšanai, kā arī dažādu slimību ārstēšanai. Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu elektromagnētisko starojumu un caur nervu sistēmu raida impulsus uz muskuļiem un locītavām. Izbaudi dabas sniegto enerģiju ar karsto akmeņu masāžu!

60 min - € 50, 90 min - € 65, 120 min - € 80

 

9. Medus masāža

Nevienam nav noslēpums, ka medus visā pasaulē tiek uzskatīts par vienu no pašiem noderīgākajiem un plašāk izmantotajiem produktiem. Medus masāža ir ārstnieciska, jo iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar vielām, kas uzlabo asinsriti un tonizē ādu, padarot to zīdainu un maigu.

60 min - € 50, 90 min - € 65, 120 min - € 85

 

10. Bambusa masāža

Bambuss simbolizē jaunību un mieru!Bambuss spēcīgi atslābina nogurušus muskuļus, uzlabo asinsriti, pastiprina vielmaiņu un limfas atteci. Masāža enerģētiski uzlādē ķermeni un sniedz dziļu relaksāciju un labsajūtu. 

Masāža ar bambusa nūjām būs lielisks piedzīvojums ikvienam, kurš sapņo par eksotisku masāžu.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80

 

11. Galvas, kakla masāža

Masāža ir ļoti patīkama un relaksējoša!Tā ievērojami uzlabo vispārējo veselības stāvokli,  pozitīvi ietekmē centrālo un perifēro nervu sisitēmu. Kakla masāža atbrīvo no pārmērīga saspringuma, uzlabo asinsriti galvā, no kā lielā mērā ir atkarīga smadzeņu darbība. Masāža uzlabo organisma svarīgākās funkcijas. Galvas masāžas relaksējošais pieskāriens sniegs baudu tiem, kas cieš no emocionāla un fiziska stresa. Masāžas palīdz ķermenim atjaunot līdzsvaru, pēc masāžas jutīsiet patīkamu vieglumu.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 75

 

12. Pēdu masāža

Pēdu masāža uzlabo asinsriti un limfas atteci. Masāža uzlabo apgādi ar skābekli un barības vielām dažādās ķermeņa daļās. Tā noņem kāju nogurumu un uzlabo gulēšanas procesu, sniedz tonizējošu un spirdzinošu iedarbību uz visiem orgāniem. Izbaudiet vieglumu, ļaujoties maigai un relaksējošai pēdu masāžai! Patīkamākām sajūtām piedāvājam izvēlēties arī pēdu pīlingu.

45min - € 25, 60 min - € 30

 

13. Sejas masāža

 Klasiskā sejas masāža sniegs relaksāciju, uzlabos asinsriti, ādas krāsu, atslābinās un savilks saspringtos muskuļus,paaugstinot ādas tonusu. Likvidēs sīkās grumbiņas. Masāža palīdz ādai elpot, reizē padarot to vēl gludāku, jaunāku un elastīgāku. Pēc procedūras ādai tiek uzlikts sezonai un ādas tipam atbilstošs sejas krēms.

45min - € 25, 60 min - € 30

 

14. Grūtnieču masāža

Grūtniecības laikā topošās māmiņas piedzīvo dažādas izmaiņas ķermenī… Grūtnieču masāža palīdzēs atrast līdzsvaru, kā arī  uzlabo māmiņas pašsajūtu. Masāžas pamatā ir viegla un glāstoša pieskārienu tehnika, kas atslābina ķermeni. Ne tikai topošā māmiņa, bet arī mazulis sajutīs masāžas sniegtās sajūtas. Masāža iesakāma, tad ja ir muguras sāpēs, apkakles zonas sasprindzinājums, miega traucējumi, roku un kāju tūska. Masāž, atbrīvos muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabos miega kvalitāti un radīs līdzsvaru emocionālajā pasaulē. Pirms masāžas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu!

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80

 

15. Dziļo audu kāju masāža

Masāža, kur dziļi un spēcīgi tiek izmasētas kājas, izmantojot klasiskās un sporta masāžas paņēmienus. Masāža piemērota pēc fiziskas slodzes. Pēc masāžas jutīsiet patīkamu vieglumu, masāža veicina asins cirkulāciju un limfas atteci.

45min - € 40, 60 min - € 50

 

16. Limfodrenāžas masāža

Sliktas limfas plūsmas rezultātā organismā uzkrājas toksīni, kas var pazemināt imunitāti, palielināt ķermeņa apjomu, radīt maisiņus zem acīm, pasliktināt ādas stāvokli un krāsu. Viens no efektīvākajiem veidiem kā ar to cīnīties ir limfodrenāžas masāža, kas palīdz iekustināt limfas sistēmu un atbrīvot limfvadus. Limfodrenāžas masāža koncentrējas tieši uz limfas virzīšanu pa limfvadiem, kā  arī uzlabo asinsriti un harmonizē ķermeni. Izvada toksīnus un šlakvielas no ķermeņa.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80

 

17. Pinda masāža

Masāžu veic pa enerģisko meridiānu ceļiem, iedarbojoties uz akupunktūras punktiem. Procedūras laikā sasildītais augu spilventiņš paplašina ādas poras, ļaujot ēteriskajām eļļām un zāļu maisījumam labāk absorbēties epidermas dziļākajos slāņos.Lielākās pindas domātas, lai masāžas laikā aptvertu un izsildītu lielāku laukumu. Tās pārsvarā izmanto muguras, plecu daļas un vēdera masāžai. Siltās pindas labvēlīgi iedarbojas uz saspringtu muskulatūru un kaulu locītavu sistēmu. Atkarībā no pildījuma un siltuma pakāpes tās pielieto, lai atvieglotu muskuļu sasprindzinājumu, šķeltu taukus un uzlabotu ādas tonusu vai drenētu, uzlabotu asins cirkulāciju, vielmaiņu un limfātisko atteici.

60 min - € 45, 90 min - € 60, 120 min - € 80

 

18. Pāru masāža

Pāru masāža ir lielisks veids kā kopā atpūsties pēc smagas darba dienas, vai pārsteigums mīļotajam cilvēkam. Lielisks veids kā satuvināties!Masāža tiek veikta vienā telpā, vienlaicīgi strādājot diviem masieriem.

60 min - € 80, 90 min - € 100

 

19. Četrrocīgā masāža

Masāža, kur divi masieri apvieno savus enerģijas laukus un izpilda masāžu sinhroni. Divu cilvēku saskaņots kopdarbs dod iespēju pielietot tādus paņēmienus, un sniegt sajūtas, kas nav pa spēkam vienam masierim. Izbaudiet masāžas divkāršo spēku!

60 min - € 75, 90 min - € 90

 

20. Ķermeņa pīlnigs

Veselīgas un starojošas ādas noslēpums slēpjas tās rūpīgā attīrīšanā. Ķermeņa pīlings maigi attīrīs un mīkstinās ādu, aizkavēs ādas novecošanos, kā arī vairos enerģiju un uzlabos garastāvokli.Ādas šūnas dzīves ilgums ir no 4 – 5 dienām, tāpēc tā regulāri ir jāattīra no atmirušajām ādas šūnām. Meistars ķermeņa skrubi vieglām, masējošām kustībām uzklās uz samitrinātas tīras ādas, pēc tam to rūpīgi notīrot vai noskalojot.Procedūra ir patīkami relaksējoša. Ādas smaržu un samtainumu sajutīsiet vēl visas dienas garumā! Rekomendējam izvēlēties kā papildus procedūru.

60min - € 60, 90min - € 80

 

21. Ķermeņa ietīšana

Piedāvajam ietīšanu aļģēs vai šokolādē. Ietīšanas procedūra ir ļoti patīkama un relaksējoša. Ķermeņa ietīšana radīs patīkamu labsajūtu, tā ir ieteicama hroniska noguruma mazināšanai, pēc lielas fiziskas slodzes, nervu sistēmas nomierināšanai pēc stresa, vielmaiņas uzlabošanai, ādas tonusa paaugstināšanai un ķermeņa apjoma samazināšanai.

60min - € 60

 

22. SPA programma “Afrodīte” 

Pīlings +ķermeņa masāža+sejas masāža 

Lielisks procedūru kompleks, kas liks Jūsu ķermenim pilnībā atslābināties. Procedūra tiks iesākta ar ķermeņa pīlingu, kas noņems atmirušās ādas šūnas. Pēc ķermeņa pīlinga āda būs satriecoši zīdaina un gluda. Pēc pīlinga seko ķermeņa masāža, kuras laikā Jūs varēsiet pilnībā atslābināties un baudīt patīkamu mieru. Nobeigumā sejas masāža.

120 min, € 90

 

23. SPA Programma “Pilnīga relaksācija”

Pīlings+ ķermeņa masāža+galvas masāža

Procedūra tiek sākta ar ķermeņa pīlingu, kas lieliski sagatavo ķermeni masāžai. Pēc tam seko masāža, kuras laikā varēsiet patīkami relaksēties. Procedūru noslēdzam ar galvas masāžu, kas atbrīvos Jūsu prātu un ķermeni no spriedzes un stresa.

120 min, € 90

 

24. SPA Programma “Pāru romantika”

Masāža + sejas masāža+galvas masāža

Procēdūrā ietilpst ķermeņa masāža, pēc kuras seko sejas un galvas masāža. Šī masāžu kombinācija sniegs Jums neaprakstāmu mieru un relaksāciju. Lieliska procedūra, kuru baudīt kopā ar savu otro pusīti.

120 min € 120

 

25. SPA programma “Viņai”

Pīlings +relaksējoša šokolādes masāža+galvas masāža.

Procedūra sākas ar ķermeņa pīlingu, kura laikā āda tiek sagatavota masāžai. Pēc pīlinga seko relaksējoša šokolādes masāža, un procedūru noslēdzam ar patīkamu galvas masāžu. Lieliska kombinācija, lai sevi palutinātu, kā arī ideali piemērota dāvana mīļotajai sievietei!

120 min - € 100

 

26. SPA Programma “Enģeļa pieskāriens”

Masāža ar mandeļu eļļu+barojoša procedūra rokām+ galvas,sprandas masāža

Patīkama masāža ar saldo mandeļu eļļu, masāžas laikā patīkamais eļļas aromāts piepilda telpu ļaujot ieslīgt harmonijas pasaulē. Masāžas laikā Jūsu rokas tiks palutinātas ar barojošu roku procedūru, pēc kuras seko galvas un kakla masāža, kas ļaus Jums pilnībā atslābināties, ļaujoties meistara prasmīgajām rokām.

90 min - € 80

 

27. SPA Programma “Svaigums”

Pīlings ar piparmētras aromātu + ķermeņa masāža ar piparmētras aromātu

Lieliska procedūra, kas piemērota ikvienam. Ar masējošām kustībām uz ķermeņa tiek uzklāts pīlings, kas veicina asins cirkulāciju kā arī noņem vecās ādas šūnas. Āda pēc procedūras ir mirdzoša un patīkami zīdaina. Pēc pīlinga izbaudiet patīkamu ķermeņa masāžu, kas nomierinās Jūsu ķermeni, prātu un liks aizmirst par ikdienas rūpēm.

90 min - € 80